МАТЕМАТИКА И СТАТИСТИКА 1-5 , 2-1 , 2-5 , 3-3 , 3-5 ,4-1 , 4-3

КРИТЕРИЈУМ ЗА ЗАКЉУЧИВАЊЕ ОЦЕНА

1. Оцена из првог полугодишта се не може покварити.
  2. Ако сте имали просек 2,50-2,99 на полугодишту а редовно и тачно сте радили све домаће задатке, онда ће вам бити закључена оцена 4, (дакле, поправили сте оцену).
  3. Ако сте имали просек 3,00-3,49 на полугодишту и  послали сте 60% домаћих задатака,  десет дана пре краја школске године (после тог рока из много разлога ову погодност не можете користити), онда ће вам бити закључена оцена  4 (дакле, поправили сте оцену).
  4. На исти начин се поправља са 1 на2, са 2 на 3 и са 4 на 5.
  5. Ако неко сматра да је у међувремену савладао градиво првог полугодишта за вишу оцену од закључене , савладао је домаће задатке из наставе на даљину и сматра да заслужује вишу оцену од оне која му је понуђена по горњем критеријуму, онда мора да се ми се јави на адресу коју сам дао на школском сајту. Матуранти до 28.5.2020., а остали до 10.6.2020.године, да би смо могли на време да организујемо усмено испитивање.
  6. Своје оцене сада можете сами израчунати, а градиво првог полугодишта знате ,знате и тражена знања ако желите поправљање.
  7. Ако не можете да се снађете у критеријуму и нисте сигурни која оцена ја ваша одговарајућа ,пошаљите ми поруку и ја ћу вам одговорити.