Разредни II 2, II 3 14.01.2021. Обавештење о преласку на Google учионицу

Имам неколико обавештења за вас :

У школу ће се дефинитивно кренути у понедељак, 18.01.2021. У школу ће се ићи по оном принципу како је било у септембру, октобру и новембру (једне недеље у школи, друге недеље on – line).

Прве недеље (18 – 22.01.2021.) у школу ће ићи конобари (II 2), док ће кувари (II 3) пратити наставу on – line.

Распоред ће бити потпуно исти као што је био и до сада. Часови ће трајати по 30 минута.

Ја ћу још једном овде поставити распоред часова :

novi raspored časova II 2, II 3

Жутом бојом су означени часови, на које идете сваке недеље, без обзира да ли сте те недеље у школи или on – line.

Оно што је јако важно :

Од понедељка, 18.01.2021. се више за постављање лекција неће користити сајт школе, већ Google учионица.

У току дана ћу ја сваком ученику или његовом родитељу на Viber послати нову e – mail адресу и лозинку коју ћете користити за приступ Google учионици.

Уколико неко не уме да користи e – mail адресу и лозинку, на часу одељењског старешине у понедељак ћу вам детаљно објаснити како се то ради. На тај час би требало да дођу конобари, али може да дође и неко од кувара, уколико не уме да користи Google учионицу.

Надам се да је све јасно.

Уколико има неких питања, слободно се јавите…

А у току дана очекујте да вам пошаљем, као што сам рекао, нову e – mail адресу и лозинку коју ћете користити за приступ Google учионици.

Надам се да ћете сви бити здрави.

Разредни Мирослав