Дневне архиве: 20. јуна 2020.

Разредни I 2, I 3 20.06.2020. Обавештење о добијању сведочанстава

Имам једну информацију за вас :

Неколико ученика ми је поставило питање о добијању сведочанстава, па да појасним.

Сви ви – и кувари и конобари, треба да идете на професионалну праксу у школски ресторан током летњег распуста. Неки су већ кренули, неки иду у јулу, а неки у августу. Тек када завршите са професионалном праксом, можете да добијете сведочанства.

Зашто?

Зато што је професионална пракса предмет као и сви остали, из професионалне праксе ће вам такође бити закључена оцена, која ће вам ући у просек оцена. Та оцена из професионалне праксе ће зависити од тога колико редовно долазите на праксу и на који начин те задатке на пракси извршавате. Због тога ће вам оцене из професионалне праксе бити закључене тек када сви ученици заврше са њом, то јест око 20. августа. А сведочанства ћу вам онда поделити кад дођете у школу 1. септембра.

Надам се да је све јасно.

И даље се надам да ћете сви бити здрави.

Мирослав, разредни