Дневне архиве: 11. јануара 2021.

Разредни II 2, II 3 11.01.2021. Обавештење о поласку у школу у другом полугодишту

Имам неколико обавештења за вас :

У школу ће се дефинитивно кренути у понедељак, 18.01.2021. Само се још увек не зна да ли ће се ићи on – line, или ће бити онако како је било у септембру, октобру и новембру (једне недеље у школи, друге недеље on – line).

То зависи од броја ученика, који су заражени Корона – вирусом, или се налазе у изолацији због болести неког од чланова породице.

Због тога вас молим да ми јавите уколико је неко од вас у овом тренутку позитиван на Корона – вирус, или уколико се неко од вас налази у изолацији због болести неког од чланова породице. То је јако важно и мора да се јави у Министарство просвете да би они донели одлуку о наставку школске године на основу тих података.

Уколико је све у реду, то јест ако нисте болесни или нисте у изолацији, то је супер и нека тако и остане…

Још једна информација :

У другом полугодишту се више неће користити сајт школе за постављање лекција, већ ће се радити преко Google учионице. Више о томе ћу вас обавестити наредних дана, само вас молим да ове недеље редовно пратите сајт школе.

Надам се да ћете сви бити здрави.

Разредни Мирослав